مدل لباس مجلسی

مدل لباس مجلسی 2022 ؛ چطور در مهمانی ها بدرخشیم؟!

مدل لباس مجلسی 2022

مدل لباس مجلسی 2022 عنوانی است که برای این نوشته انتخاب کردم چون  مدل لباس مجلسی هایی که در ادامه می بینید از انواع حریر ، گیپور ، ساتن ، کرپ و دیگر پارچه مجلسی جدیدترین مدل لباس مجلسی 2022 هستند .

مدل لباس مجلسی 2022

مدل لباس مجلسی 2022

خانم ها معمولا مدل لباس مجلسی خود را با توجه به مناسبت آن مهمانی، زمان و مکان برگزاری، فرم اندام و مد روز انتخاب می کنند.  لباس انتخابی ما برای یک جشن تولد ساده با مدل لباس مجلسی ما در یک جشن عروسی آنچنانی تفاوت دارد. مخصوصا اگر عروس یا داماد فامیل درجه یک ما باشند دوستداریم زیباتر و خاص تر به نظر برسیم.

مدل لباس مجلسی 2022

 

مدل لباس مجلسی 2022

از طرفی رنگ پارچه و جنس پارچه مورد استفاده در مدل لباس مجلسی نکته ای است که با پارچه هایی که برای استفاده روزانه و دوخت لباس استفاده می کنیم تفاوت دارد. پارچه های مورد استفاده در مدل لباس مجلسی 2022  معمولا پارچه های نفیس و گرانقیمت ساتن ، تافته ، حریر ، گیپور و ژاکارد ها هستند. هرچند مدل لباس مناسب همیشه از انتخاب پارچه هم مهمتر است.

مدل لباس مجلسی 2022

یک پیشنهاد کاربردی برای انتخاب مدل لباس مجلسی

اگر به زودی قرار است در میهمانی مهمی شرکت کنید و به دنبال مدل لباس مجلسی مناسب می گردید پیشنهاد من به شما این است:

به آلبوم عکس های خود مراجعه کنید و ببینید در گذشته کدام یک از لباس هایتان شما را زیباتر نشان داده است .  مخصوصا اگر با آن فرم لباس در عکس ها بهتر به نظر می رسید. چون برخی از لباس ها با وجود این که بسیار زیبا هستند در عکس ها زیبایی خود را نشان نمی دهند.

مثلا افرادی که بازوهای متوسط و خوش فرمی دارند اگر لباس های آستین حلقه ای بپوشند در میهمانی به صورت زنده خوب است اما در عکس ها چون دوربین عکاسی عکس را به صورت دو بعدی ذخیره می کند بازوها بزرگتر از حد معمول دیده می شوند.

به طور کلی انتخاب فرم لباس از عکس های قدیمی سریعترین و ساده ترین راه است.

وقتی از انتخاب فرم اصلی لباس مطمئن شدید حال به دنبال پارچه ای باشید که مد روز و ترند باشد و در عین حال به فرم لباس شما بیاید.

مدل لباس مجلسی 2022

در این مرحله شما باید یا لباس خود را به ساده ترین شکل ممکنه آماده کرده و با اکسسوری های خاص و میکاپ و شنیون ترند در میهمانی بدرخشید و یا از جزئیات و المان های مد روز اطلاع داشته باشید و از آن ها در طراحی لباس خود استفاده کنید.

در حال حاضر استین های چیندار و مچدار خیلی مد هستند و این مدی نیست که اگر روزی عکس های مربوط به جشنتان را ببینید پشیمان شوید. ولی در عین حال لباس های آزاد و کلوش از زیر بغل هم در حال حاضر بسیار مد هستند ، به نظر من اگر اندام زیبایی دارید از این مدل لباس ها استفاده نکنید. زیبایی چهره ، مو و اندام در کنار لبخند و رفتار دل نشین شما در جشن ها موجب درخشش بیشتر و اعتماد به نفستان می شود.

البته موضوع دیگری که این روزها بسیار پرطرفدار است این است که اگر اندام ما خیلی هم عالی و بی نقص نیست اشکالی ندارد که لباس های تنگ بپوشیم و برای مثال شکم و پهلوهای ما با یک لباس چسبان نمایان باشد. جنبش های زیادی را در این راستا این روزها شاهد هستیم.  ما باید با تقویت اعتماد به نفس و داشتن عزت نفس خودمان را در هر لحظه به هر شکل که هستیم بپذیریم.

مدل لباس مجلسی 2022

در این رابطه احساس شخصی هر فرد مهم است. هیچ ایدئولوژی را نمی توان به زور به انسان ها تحمیل کرد. اگر شما خانم با اعتماد به نفسی هستید که مثلا شکم و پهلو دارید و مدل لباس تنگ و چسبانی را خیلی دوست داشتید، پوشیدید و شکم و پهلو شما در ان مشخص شد و خودتان با این موضوع مشکلی نداشتید و احساس خوبی از پوشیدن آن لباس به شما دست داد بهترین انتخاب برای شما همین لباس است.

در صورتی که زیباترین و گران ترین لباس ها را در تن داشته باشید اما احساس آرامش، حس خوب و راحتی در این لباس ها به شما دست ندهد اصلا این مدل لباس مجلسی مناسب شما نیست.

در رابطه با رنگ لباس هم عده ای عقیده دارند برای مثال رنگهای گرم به تن پوست و رنگ مویی خاصی می آید. استفاده از این نکات کارآمد است اما به طور کلی در انتخاب رنگ لباس هم ملاک اصلی حس خوب شما وقتی است که آن لباس را در تن دارید.

 

نتیجه گیری

ساده ترین پارچه ها اگر با دوخت با کیفیت و مدل متناسب اندام شما همراه شوند بهترین مدل لباس مجلسی هستند.

هنگام انتخاب مدل لباس مجلسی در نظر داشته باشید که می خواهید این لباس را با چه سبک میکاپ، کیف ، مدل مو، اکسسوری و کفش استفاده کنید.

اگر مدل لباس شما طرحدار و یا شلوغ باشد بهتر است موارد گفته شده ساده انتخاب شوند و برعکس.

نه فقط در جشن ها و میهمانی ها بلکه همیشه لباسی را انتخاب کنید که در شما احساس راحتی،  آرامش و اعتماد به نفس را به وجود آورد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *